Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Autor Wątek: Joga u Ciebie w domu. Indywidualnie, bądź grupowo.  (Przeczytany 823 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mario

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 86
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nowy użytkownik
    • Zobacz profil
  • Budynek: A
Joga u Ciebie w domu. Indywidualnie, bądź grupowo.
« dnia: 18 Marzec, 2016, 11:55:35 »
Witam serdecznie. Mam na imię Mariusz i mam 33 lata. Moje doświadczenie w praktyce jogi sięga lekko ponad 10 lat. Dyplom jak i europejski tytuł certyfikowanego instruktora jogi uzyskałem w Wyższej Szkole Edukacji w Sporcie we Wrocławiu.

Wszyscy dobrze zdajemy sobie sprawę jak wiele osób chciałoby coś zmienić w swoim życiu, ale bezlitosny czas, praca, obowiązki ciągle nam w tym przeszkadzają. Pragnąłbyś zatrzymać się choć na chwilkę i uspokoić rozszalały umysł?

Czasami uda się wygospodarować godzinkę, aby wyskoczyć do klubu. Może jednak nie jest tam tak, jak to sobie wyobrażaliście.
Sala pełna ludzi, jak dobrze pójdzie instruktor udzieli indywidualnej porady i dociśnie tam gdzie trzeba. Może wręcz przeciwnie, jest całkiem fajnie. Przed momentem na sali gdzie będziecie ćwiczyć nie skończyły się zajęcia crossfit i wszystko dobrze się zapowiada, jednak ostra muzyka dobiegająca z siłowni nie pozwala osiągnąć skupienia koniecznego do prawidłowej praktyki. Może ogrom osób na sali sprawia, że wciąż błądzimy wzrokiem pozostawiając gdzieś daleko to co najwazniejsze. Wciąż porównujemy się do innych, karcąc myślami: jestem za gruby, zbyt sztywny, to nie dla mnie. Nie tędy droga. Joga jest dla każdego!!!

Może w ogóle ciężko wyrwać się z domu, brak motywacji, mało wiary w siebie. Chcesz schudnąć? może wyzbyć w końcu nałogu? Praktyka jogi nie pozostanie obojętna wobec tych, czy wielu innych nieprawidłowości życia. Musisz tylko chcieć! Przydałby się ktoś z przysłowiowym batem nad plecami? Fajnie by było mieć również kogoś bliskiego obok, zabrać ze sobą żonę i syna tylko jak to zorganizować, jak się zebrać.

Wychodząc na przeciw tym wszystkim niedogodnościom życia codziennego proponuję Tobie, Wam indywidualne, bądź grupowe zajęcia u Ciebie w domu. Wystarczy tylko troszkę przestrzeni. Możesz spokojnie zebrać rodzinę, bliskich, kogo tylko zechcesz. Na pewno znajdziemy jakiś dogodny dla wszystkich termin w którym będziemy mogli w ciszy i spokoju Twojego mieszkania zająć się pracą nad tym co najważniejsze, czyli nad samym sobą.

Nieważne w jakim gronie zechcesz ćwiczyć. Cena jednej godziny zawsze pozostaje taka sama, ale podejście do każdej z osób indywidualne, no bo przecież nie będziemy wymagać od Ciebie tak dużo jak od Twojej teściowej ;) ...

Pierwsze godzina spotkania darmowa. Weż się w garść i zadzwoń już dziś. Pomyśl, nic nie ryzykujesz, a jak wiele możesz zyskać ...

Zainteresowani? Więcej szczegółów:

http://jogadlaciebie.blogspot.com

Reklama Google

  • Użytkownik
Reklamy utrzymują forum
Dochód z reklam jest przeznaczony na utrzymanie forum (serwer i domena)