Osiedle Mała Toskania Wrocław - Forum Mieszkańców

Tematy wspólne => Firmy i usługi w okolicy => Wątek zaczęty przez: Kamil Kulik w 04 Grudzień, 2018, 18:23:28

Tytuł: Problem małej powierzchni magazynowej mieszkań
Wiadomość wysłana przez: Kamil Kulik w 04 Grudzień, 2018, 18:23:28
Brak komórki lokatorskiej lub piwnicy oznacza, że przechowywanie opon, rowerów, sprzętu sportowego, walizek czy fotelika dla dziecka jest problematyczne. Często za powierzchnie magazynowe robią balkony, tarasy, bagażniki naszych aut czy kawałek miejsca postojowego w garażu podziemnym

Państwowa Straż Pożarna przeprowadza corocznie ok. 5 tys. kontroli w wielorodzinnych budynkach mieszkalnych. Często przesłanką do ich podjęcia są skargi lokatorów. Najczęściej wykrywane nieprawidłowości dotyczą stanu dróg ewakuacyjnych. Pamiętajmy by zwłaszcza nie zastawiać ich wózkami dziecięcymi lub rowerami. Reguluje to art. 82 kodeksu wykroczeń.

Aby dodatkowo zwiększyć naszą przestrzeń magazynową i zwolnić miejsce w mieszkaniu i na powierzchniach wspólnych, istnieje rozwiązanie z certyfikatem p.poż oraz akceptowane przez większość zarządców nieruchomości. Są to metalowe szafy garażowe.

Jeżeli chcieliby Państwo dowiedzieć się więcej o naszych szafach garażowych, zapraszam do kontaktu.

Kamil Kulik
Locker Szafy Garażowe
t: +48 791 731 761 
e: kamil.kulik@szafy-locker.pl
Tytuł: Odp: Problem małej powierzchni magazynowej mieszkań
Wiadomość wysłana przez: Agnessa w 26 Luty, 2019, 21:20:21
Często taki problem się pojawia, ale niestety nie jest łatwo go rozwiązać. Ja nawet jak widzę małe powierzchnie biurowe czy magazynowe to jestem pod wielkim wrażeniem. Często zauważam, że firmy stosują wycieraczki systemowe https://www.alumatex.pl/ (https://www.alumatex.pl/) które bardzo skutecznie zapewniają czystość powierzchni wewnętrznych.