Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - gp101

Strony: 1
1
Ogłoszenia i komunikaty / Miejsca postojowe
« dnia: 27 Grudzień, 2018, 03:27:52 »
ile stoja teraz miejsca postojowe w garazach?

2
Sprawy osiedlowe / Odp: Parkowanie.
« dnia: 12 Sierpień, 2016, 02:34:28 »
Witam, dla ślepych wysylam zdjęcie.
Lenie patentowane dupska sie nie chce ruszyć i staja przy ogródkach. Normalnie parkuje w garazu, ale czasmi zostawiam na chwile auto pod blokiem to poźniej muszę 20  razy krecic, albo wołać kogos o pomoc żeby nie obetrzec, bo jakiemus panu i władcy nie chcialo sie przejsc 20m i sobie staje na zakazie.
Niektórzy maja auta po 5m vany, kombi itp jak ktos stanie blisko z lewej i z prawej to jak mam wyjechac jak jakas **** stanie na wprost przy ogrodkach. Może jeszcze nie wszyscy ogarneli ze jest zakaz bo jest od paru dni.
Jak dalej bedą stawać to sam bedę dzwonil na SM albo naklejał karne pytongi ;), ewenutalnie wyciagne 2 auto z garazu i wywleke na lince na srodek jak nie bede mógl wyjechac ;)
Tyle w tamacie.

3
Dyskusje ogólne / Garaż LPG
« dnia: 07 Styczeń, 2016, 22:35:10 »
Witam, mam pytanie, jakie jest ofiacjalne stanowisko w sprawie wjazdu go garaży z lpg. W niektorych garazach u innych developerow są wyciagi i na legalu można parkować. Pomijajac fakt ze i tak ludzie parkują.
Jak jest jest na toskani, bo nie widzialem znakow LPG

Strony: 1