Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Kirek

Strony: 1
1
Sprawy osiedlowe / Woda do podlewania trawników bud B
« dnia: 14 Czerwiec, 2017, 14:59:26 »
Witam, czy ktoś z was się orientuje dlaczego wszystkie okoliczne trawniki i drzewka są podlewanie wodą z budynku B ? Nawet te które należą do innej wspólnoty i innego zarządcy ? Wszystko fajnie ale mieszkańcy bud B będą musieli za to zapłacić !! Dziś rano szlauf był przeciągniety z kotłowni bud B do bud A...

2
Dyskusje ogólne / Pole na sprzedaż -buforowa
« dnia: 29 Czerwiec, 2016, 14:57:27 »
Pole po drugiej stronie ul konduktorskiej na sprzedaż . Przeznaczenie - handel  . Ciekawe czy będzie tam obiecana galeria czy kolejna biedronka :)

3
Dyskusje ogólne / Peknieta szyba
« dnia: 28 Czerwiec, 2016, 19:36:00 »
Witam. Czy miał ktoś z Was drodzy sąsiedzi taki problem ? Okno bylo zamknięte a szyba pękła od środka . Moim zdaniem poszło naprężenie od osiadajacego budynku . Napisałem reklamacje do dewelopera , on napisał do producenta a producent nie uznał gwarancji uzasadniając ,iż pęknięcie spowodowane jest zewnętrznymi siłami . Rozumiem ze zewnętrznymi bo budynek osiada i ze z oknem było wszystko ok . Ale czy to nie deweloper powinien wymienić szybę ? Może było źle zamontowane ?

4
Sprawy osiedlowe / Sprzątanie garażu bud B
« dnia: 28 Styczeń, 2016, 10:47:40 »
Dzisiaj w godzinach 10 - 14 odbędzie się sprzątanie garażu w bud B . Zarządca prosi o przestawienie samochodów. Ogłoszenie wisi na drzwiach . Czy ktoś wie kiedy ta kartka została wywieszona?  Wczoraj jej nie było a sprzątanie juz dziś. Mogliby dać znać w wczesniej żeby wszyscy mogli przeczytać i odjechać swoimi autami a tak sporo miejsc zajętych i jak tu sprzątać :)

5
Ogłoszenia i komunikaty / CHOINKA :)
« dnia: 08 Styczeń, 2016, 14:56:42 »
Czy któryś z sąsiadów budynku B lub pozostałych budynków, posiadający ogródek chciałby posadzić sobie choinke ? mam do oddania choinke w doniczce Jodła kaukaska ok 1,5 m , dobrze sie trzyma , zielona , nie gubi igieł, może sie przyjmie a może nie, teraz zrobiło sie cieplej wiec można spróbowac :) polecam...

6
Sprawy osiedlowe / Rowery w klatce 14
« dnia: 10 Sierpień, 2015, 22:22:30 »
Do sąsiadów posiadających i garażujących swoje jednoślady w mieszkaniach i na balkonach : Proszę o ostrożność przy znoszeniu i wnoszeniu roweru, ponieważ wszysykie biale sciany na klatce schodowej są brudne od opon. Z góry dziękuję i pozdrawiam

7
Remonty i projekty / Hydraulika budynek B
« dnia: 03 Lipiec, 2015, 22:57:40 »
Cześć , czy któryś z mieszkańców budynku B przerabiał u siebie hydraulike w łazience albo w kuchni ? Jeżeli tak to czy mieliście problem z naszą instalacja ? A mianowicie chodzi mi o technologię jaka została wykonana. Mój hydraulik twierdzi ze potrzebne są do tego jakieś niespotykane i nowoczesne części oraz specjalna maszyna do zaciskania końcówek. Jest to podobno bardzo drogie i trudno dostępne.  Spotkał się ktoś z czymś takim ? Albo możecie mi polecić kogoś kto to zrobi za nieduże pieniądze ?

8
Sprawy osiedlowe / Brama garażowa budynek B
« dnia: 11 Czerwiec, 2015, 19:51:29 »
Po raz kolejny nie działa brama garażowa. Ona jest chyba źle zamontowana i ciągle się psuje . Czy ktoś zgłaszał ten fakt do zarządcy ?? Chce jutro zadzwonić  w tej sprawie ale  nie chciałbym dublować zgłoszeń . Trzeba to podciągnąć pod gwarancję bo przecież nie będziemy płacić co chwile za serwis.

Strony: 1