Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Agnessa

Strony: 1
1
Dyskusje ogólne / Ochrona roślin
« dnia: 17 Kwiecień, 2019, 14:36:47 »
Cześć wszystkim.
Ostatnio zainteresowałam się tematyką która nazywa się integrowana ochrona roślin https://www.syngenta.pl/o-nas/zrownowazony-rozwoj/integrowana-ochrona-roslin gdzie oczywiście na pierwszy plan wychodzą wszelkie możliwe uprawy rolne. Chyba mam coś w sobie z rolnika, bo zawsze chciałam mieć własną ziemię i myślę, że właśnie odpowiednia ochrona roślin powinna być rzeczą priorytetową.

2
Dyskusje ogólne / Biznes lunch w Warszawie
« dnia: 16 Kwiecień, 2019, 15:36:33 »
Cześć wszystkim.
Ostatnio dość poważnie zastanawiałam się nad wyborem miejsca na biznesowe spotkanie wraz z lunchem. Zdecydowałam się na https://naskrajnej.pl/biznes-lunch/ i jestem przekonana, że to był właściwy wybór. Najbardziej odpowiadało mi jedzenie i to ,że mojemu klientowi również wszystko smakowało. W końcu trzeba robić pozytywne wrażenie, a tego typu miejsc jest jak na lekarstwo.

3
Ogłoszenia i komunikaty / Sprawdzone perfumy damskie
« dnia: 12 Styczeń, 2019, 16:26:37 »
Cześć wszystkim.
Chcę dla mojego męża zamówić jakieś fajne perfumy z firmy https://pl.oriflame.com i mam mały dylemat. Podoba mi się kilka zapachów i tak naprawdę myślę jak na razie tylko o jednej sztuce. Jeśli ktoś z was np. Panów uzywa tego typu perfum t proszę o podanie propozcyji.

4
Ogłoszenia i komunikaty / Włóczka z moheru
« dnia: 18 Grudzień, 2018, 13:08:07 »
Dzień dobry moi drodzy.
Ostatnio wspominałam tu na forum o fajnym sklepie internetowym z włóczkami. Teraz mogę powiedzieć coś więcej. Dziś odebrałam paczkę  z włóczką z moheru https://alewloczka.pl/pl/c/Wloczki-z-moheru/18 która jest bardzo delikatna w dotyku. Cieszy mnie to bardzo bo wiem, że sweter który będę dziergać także będzie delikatny i przede wszystkim nie będzie gryzł.

5
Ogłoszenia i komunikaty / Sklep internetowy z włóczką
« dnia: 16 Grudzień, 2018, 15:08:59 »
Dzień dobry moi drodzy.
jeśli lubicie i jednym z waszych hobby jest dzierganie to doskonale. Polecam wam w takim razie włóczkę bawełnianą https://alewloczka.pl/pl/c/Wloczki-bawelniane/4 która moim zdaniem jest najlepszym wyborem :) Ja z powodzeniem ją stosuję i widzę różnicę w jakości dzierganych ubrań.

Strony: 1