Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - waldii

Strony: 1
2
Ogłoszenia i komunikaty / Sprzedam Odkurzacz bezworkowy Rowenta
« dnia: 23 Kwiecień, 2017, 18:46:32 »
Cześć,

Sprzedam odkurzacz bezworkowy marki Rowenta.


https://www.olx.pl/oferta/sprzedam-odkurzacz-bezworkowy-rowenta-CID628-IDlNMNs.html

Zapraszam do oglądania i zakupu :)
 Polacam
Waldek

3
Sprawy osiedlowe / koszt ogrzewania w bud. B
« dnia: 14 Styczeń, 2016, 18:39:10 »
Cześć,

Napisałem wczoraj do naszego zarządcy "Prospector" pana Piotra, w celu uzyskania informacji jaka jest cena jednostkowa za 1GJ ogrzewania.
Odpowiedź zarządcy jest dla mnie nie do końca zrozumiała.

Cytuj
Liczniki za zuzycie wody oraz ciepłomierze zostaly spisane na dzien 31.12.2015, do konca pierwszego kwartalu dostaniecie Panstwo informacje w sprawie rozliczenia.
 
Koszt pozyskania energii o mocy 1GJ jest wyliczany za okres grzewczy w danym roku i jego rzeczywista wartość uzależniona jest od ilości zużytego gazu przeliczonego
w m3 na dany lokal oraz odniesieniu do licznika głównego. Po rozliczeniu całkowitym ogrzewania w rozliczeniu do Państwa przesłanym będzie podany koszt 1GJ.
 
 Pozdrawiam
Piotr Dębczyński
Project Property Manager
Prospector Sp. z o.o.Jeśli się nie mylę ( poprawcie mnie, jeżeli jestem w błędzie), ale mam wrażenie, że płacimy za ogrzewanie nie mając pojęcia jaka jest cena. Cena jest uzależniona od zużycia gazu - dla mnie to nieporozumienie.

Zarządca dla bud. A E F podaj cene za 1GJ i z tego co wiem to przesyła mieszkańcom rozliczenia co miesiąc.

I może się jeszcze okaże, że za 2015 rok cena za 1GJ będzie wynosiła np. 70 zł a za ten rok w zależności od zużycia gazu będzie wynosiła 100 zł, a w 2017 roku cena będzie wyliczona na 30 zł.

Co o tym myślicie? W pierwszej kolejności proszę sąsiadów z B.

4
Hej sąsiedzi: )

Może ktoś mnie poratuje, i pożyczy pompkę do napompowania koła w aucie ( albo mały kompresor zasilany z gniazdka zapalniczki).

będę wdzięczny :)

5
Cześć sąsiedzi,

a w szczególności wszyscy, którzy mają miejsca parkingowe w hali garażowej.
Chcę zapytać o wasze opinie na temat zamontowania lustra na wiecie na kosze, aby polepszyć bezpieczeństwo podczas wyjadu z garażu i tak już stromego w porównaniu do garażów w bud. A,E czy F.

np. http://www.tremo.pl/produkt/lustro-drogowe-prostokatne/

uważam, ze warto to przemyśleć i zebrać opinie. ponieważ sam miałem już 2 razy sytuacje, że podczas wyjeżdżania z garażu, inny sąsiad wracał na osiedle i chciał wjechać do garażu co skończyło się jego cofnięciem, a innym razem z parkingu przed blokiem, inny kierowca dość energicznie wystartował, że skończyło się to mocnym hamowaniem. mogę też dodać stwierdzenie, że mało osób lubi się zatrzymać u nas na wyjeździe z garażu i następnie ruszać ze wzniesienia.

Także proszę o opinie

Pozdrawiam

Waldek

6
Sprawy osiedlowe / Garaż budynek B
« dnia: 20 Lipiec, 2015, 08:47:23 »
Hej Sąsiedzi

Mam pytanie czy ktoś dzisiaj był w garażu po burzy, ja rano się śpieszyłem i nie zdążyłem sprawdzić czy garaż został zalany w czasie burzy ? czy też obyło się bez podtopienia ?

pozdrawiam

Waldek

Strony: 1