Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - k@b@rek

Strony: 1
1
Sprawy osiedlowe / Budynek D: montaż czujek ruchu, koszt monitoringu
« dnia: 27 Czerwiec, 2018, 13:38:40 »
Hej,

Nowa uchwała: wyrażenia zgody na modernizację oświetlenia na klatkach schodowych
Koszt montażu czujek ruchu: 5610 zł

no a
Koszt montażu monitoringu: 6522 zł

Czy ktoś mówił, że monitoring jest drogi? :) Co ogólnie ma wnieść udogodnienie w postaci czujek? Że nie trzeba będzie naciskać guzika od swiateł na klatce? Tylko tyle? :)

2
Poniżej informacja od zarządcy:

Cytuj
W związku z decyzja wydaną przez Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego dla miasta Wrocławia nakazującą przebudowę istniejącego zagospodarowania terenu w zakresie demontażu istniejących krawężników i wbudowaniu w ich miejscu prefabrykowanych murów oporowych typu "L" wzdłuż ul. Konduktorskiej, w celu przeprowadzenia ww. prac zwracam się z prośbą o poinformowanie mieszkańców o konieczności przeparkowania samochodów pozostawionych na miejscach parkingowych osiedla wzdłuż ul. Konduktorskiej wskazanych w załączniku graficznym do niniejszej wiadomości  oraz niezajmowanie tych miejsc w dniach 19.04. - 30.04.2018r. podczas, których będą prowadzone roboty. Prace postaramy się prowadzić najmniej uciążliwie, utrzymując odpowiednią komunikację na osiedlu.

3
Sprawy osiedlowe / Deklaracje śmieciowe budynek D
« dnia: 10 Grudzień, 2016, 10:13:21 »
Drodzy mieszkańcy,

Czy ktoś się orientuje komu mamy płacić za śmieci? Czy trzeba wypełnić jakąś deklarację śmieciową?
W poprzedniej wspólnocie Zarządca przesyłał odpowiednie druki, a następnie wg deklaracji doliczał do czynszu. Tutaj w czynszu nie widzę pozycji wywozu nieczynności (tj. opłata za "kontener" zniknęła po 6 miesiącu od wprowadzenia).

Pozdrawiam,

4
Remonty i projekty / Przenosiny grzejnika
« dnia: 06 Styczeń, 2016, 13:24:53 »
Witam,

czy ktoś z Was po odbiorze mieszkania w ramach własnych prac wykończeniowych przenosił grzejnik w inne miejsce? Czy napotkaliście jakieś problemy?

Pozdrawiam,

5
Sprawy osiedlowe / Odbiór kluczy - wejście do mieszkań
« dnia: 26 Listopad, 2015, 18:00:15 »
Drodzy forumowicze,

W akcie notarialnym mam następujące terminy dla budynków D, G, H, I:
  • ...
  • 6. Instalacje wewnętrzne: WYKONANO
  • 7. Prace wewnętrzne do stanu deweloperskiego: 30.11.2015
  • 8. Prace wykończeniowe budynku z zewnątrz: elewacje, pokrycie dachowe: 10.01.2016

Który termin jest zazwyczaj tożsamy z możliwoscią otrzymania kluczy i rozpoczęcia prac w mieszkaniu? Kiedy powinien odbyć się odbiór techniczny lokalu? W murapolu coś ciężko idzie im określenie kiedy. Jedyna uzyskana informacja to, że wszystko idzie zgodnie z planem...

Pozdrawiam,

6
Sprawy osiedlowe / Niedoróbki na częściach wspólnych budynku
« dnia: 22 Listopad, 2015, 16:31:54 »
Drodzy mieszkańcy Małej Toskani,

Zastanawia mnie, czy mieliście jakikolwiek wpływ na niedoróbki na częściach wspólnych budynku. Obserwuję budowę budynku D regularnie, i widzę coraz więcej "niedoróbek": krzywy komin, krzywe listwy, rynny, różne odcienie drewna, przebrawienia na elewacji... Co prawda budynek nie został jeszcze oddany, jest czas na poprawki.. ale no właśnie. Czy przy odbiorze macie na to jakiś wpływ, czy wszystko jest w łasce dewelopera?...

Pozdrawiam!

Strony: 1