Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Monia

Strony: 1
1
Ogłoszenia i komunikaty / Szafka TV Ikea Brusali
« dnia: 13 Maj, 2019, 10:06:59 »

2
Sprawy osiedlowe / Podlewanie kwiatów budynek a
« dnia: 06 Lipiec, 2017, 22:08:24 »
Czy sąsiedzi z ostatniego piętra budynek a mogliby w końcu ruszyć głowa i na czas podlewania kwiatów dawać je wewnątrz balkonu?  W innym wypadku zapraszam do codziennego sprzątania mojego balkonu bo już tracę cierpliwość. Woda leje się strumieniami.

3
Dyskusje ogólne / Ciasto - może ktoś piecze?
« dnia: 03 Czerwiec, 2017, 11:58:11 »
Hej, potrzebuję ciasto na poniedziałek rano. Może jest tu ktoś kto za 60-70 zł upieklby ciasto :) albo zna jakaś panią z okolicy która się tym zajmuje?

4
Sprawy osiedlowe / Doniczka osłonka budynek A
« dnia: 25 Luty, 2017, 12:22:11 »
Witam wszystkich :)
Nie wiem czy to wiatr (choć wątpię) czy imprezowicze z ostatniego piętra czy jakaś siła nadprzyrodzona :) ale zniknęła mi doniczka/osłonka na kwiatki. Gdyby ktoś znalazł na osiedlu :) bądź po imprezie doszedł do wniosku że kawał był jednak nietrafiony prosiłabym o informację i zwrot. Zależy mi bo nie dokupię już takiej samej :)
http://m.fotosik.pl/zdjecie/b6ef453c2382777b

5
Sprawy osiedlowe / Wymiociny na klatce nr 20
« dnia: 15 Sierpień, 2016, 12:34:57 »
Drogi sasiedzie, nie musisz się już martwić o te wymiociny które zostawił Twój gość schodząc z pierwszego piętra. Zadzwoniłam do firmy sprzątającej. Szkoda, że nie zrobiłeś tego wcześniej lub nie posprzatales tego sam

6
Sprawy osiedlowe / Pęknięcia na balkonie
« dnia: 13 Lipiec, 2016, 15:45:29 »
Mam pytanie odnośnie pęknięć na balkonie (dołączam zdjęcia, żeby było wiadomo o co mi konkretnie chodzi). Problemem są delikatne pęknięcia, które już niemal zielenieją- nie chodzi tu o estetykę, ale o wieczne lanie się wody na środek balkonu (nawet podczas niewielkiego deszczu). Pęknięć od wiosny zrobiło się więcej, początkowo kapało tylko z jednej strony balkonu. Teraz przy deszczu balkon zalany jest niemal na całej linii wszerz. Czy ktoś też ma taki problem? Czy można to gdzieś zgłosić, czy na własną rękę "naprawa" ??

7
Sprawy osiedlowe / Brama wjazdowa do osiedla
« dnia: 08 Lipiec, 2016, 13:04:50 »
Hej,
mam pytanie odnośnie bramy wjazdowej do naszego osiedla- bo chyba coś mi umknęło. Ogrodzili teren, zrobili bramę wjazdową, furtkę, ludzie na przystanek chodzą na około, karetki nie potrafią do nas dotrzeć... (ale to nie ten wątek...) Ale co dalej?
Brama wiecznie jest otwarta- jest jakiś plan na zamykanie bramy (swoją drogą jedynej wjazdowej- co jest dla mnie totalnym absurdem) i piloty do niej? Może ktoś mnie oświeci  :)

Strony: 1