Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - XYZ

Strony: 1
1
Ogłoszenia i komunikaty / Dwa miejsca postojowe bud H do sprzedania
« dnia: 27 Czerwiec, 2019, 20:06:35 »
Witam, mam do sprzedania dwa miejsca postojowe do sprzedania w budynku H, tj Konduktorska 2. Cena 22tys/miejsce. Kontakt pod nr tel 792001466.

2
Sprawy osiedlowe / Pety i puszki w ogródku H
« dnia: 30 Listopad, 2016, 17:09:27 »
Witam, piszę tutaj, bo nie będę biegała po wszystkich sąsiadach z góry z każdego piętra i pytała czyja to własność wylądowała dziś rano w moim ogródku (były to puszki po piwie i pety). Ludzie, serio? Co to w ogóle ma znaczyć? Myślicie, że w chlewie mieszkacie? Nie macie kosza na śmieci w domu? Następnym razem pozbieram całą zawartość i zostawię temu niechlujowi na wycieraczce. Brak słów po prostu....

3
Sprawy osiedlowe / Ogrodzenie i rolety zewnętrzne budynków G, H, I
« dnia: 27 Czerwiec, 2016, 20:25:55 »
Witam. Już po zebraniu wspólnoty. Rolety już wiemy, że mają być takie, jak w innych budynkach, czyli szare. Musimy jednak coś ustalić w sprawie ogrodzeń. Szczerze powiedziawszy, to już jak najszybciej chciałabym zamontować płotek, dlatego zgodzę się na wszystko;). Wrzucajmy może w tym wątku propozycje, wybierzmy coś i prześlijmy to Prospektora. Musimy ustalić jaka wysokość przede wszystkim. W D to chyba jest problem... Bo że ma być drewniany to chyba jasne;).

Strony: 1