Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - P_S

Strony: 1
1
w związku z wydaniem 3 decyzji przez PINB - ostatnia na korzyść Wrocławskich Inwestycji uważam że należy napisać pismo do Prezydenta z prośbą o jej zmianę. Na szybko coś nasrkobałam - jak możecie wnieście poprawki

Wspólnota Mieszkaniowa WZN i Prospector
Osiedla Mała Toskania
Ul. Buforowa i ul. Konduktorska
52-131 Wrocław

Szanowny Pan Rafał Dutkiewicz
Prezydent Miasta Wrocławia

Szanowny Panie Prezydencie,
dotyczy: konieczność likwidacji ogrodzenia i miejsc parkingowych na Osiedlu Mała Toskania we Wrocławiu.
zwracamy się z uprzejmą prośbą o zaniechanie prac dot. nakazu rozbiórki ogrodzenia Osiedla Mała Toskania na odcinku ok. 15 m wzdłuż ul. Konduktorskiej we Wrocławiu.

PINB wydał  dwie decyzje prawomocne dla Dewelopera Murapol, który wybudował na jej podstawie Osiedle Mała Toskania zlokalizowane przy ul. Buforowej i ul. Konduktorskiej we Wrocławiu oraz dla Wrocławskich Inwestycji, gdzie planowana jest m.in. budowa chodnika i drogi rowerowej wzdłuż ul. Konduktorskiej.

Wrocławskim Inwestycją zostało do dokończenia na odcinku ok. 15 m wybudowanie ścieżki oraz drogi rowerowej wzdłuż ogrodzenia Osiedla Mała Toskania, przez co w konsekwencji musi zostać rozebrane ogrodzenie Osiedla Mała Toskania i co najważniejsze zostaną zabrane miejsca parkingowe dla mieszkańców. Mechanizm ten dodatkowo obciąża mieszkańców Osiedla dodatkowymi kosztami z tym związanymi.
Nasza propozycja jest taka aby na tym odcinku ok. 15 m, czyli wzdłuż ogrodzenia Osiedla zrobić ścieżkę łączoną tj. ścieżka dla pieszych/ droga rowerowa. Takie rozwiązanie ma miejsce na odcinku wzdłuż Wybrzeża Wyspiańskiego.

Kuriozalną i wręcz absurdalną decyzją PINB-u (wydanie 3 decyzji na korzyść Wrocławskich Inwestycji) jest rozbiórka ogrodzenia i utrata przez mieszkańców miejsc parkingowych, na zakończonej już inwestycji na Osiedlu.
W związku z powyższym prosimy o Pana Prezydenta wsparcie oraz interwencję, w tym zakresie.

2
Sprawy osiedlowe / Myszy pod dachówkami
« dnia: 19 Październik, 2017, 20:04:17 »
Witam,
od ponad miesiąca zauważyłam na moim balkonie i w okolicy dachu mysie odchody.

Mamy okres jesienny, a w tym właśnie czasie wszystkie gryzonie szukają ciepłego schronienia na zimę. Głównie narażone są mieszkania na parterze oraz te na poddaszu.

Czy ktoś z Państwa zauważył podobny problem?

Sprawa zgłoszona do Zarządcy.


Strony: 1