Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - bartek_zd

Strony: 1
1
Sprawy osiedlowe / WZN kontakt/namiary
« dnia: 25 Czerwiec, 2019, 17:41:21 »
Hej, ktoś może podać jakiś spersonalizowany kontakt to zarządcy WZN?
Na ich stronie jest tylko jakiś ogólny mail.

2
Sprawy osiedlowe / Pole Kukurydzy przy Konduktorskiej
« dnia: 24 Czerwiec, 2018, 07:12:55 »
Cześć, czy ktoś z szanownych mieszkańców NT wie coś na temat pola kukurydzy, które jest za naszym ogrodzeniem od strony Brochowa i torów kolejowych?
Wiadomo co tam będzie i do kogo to należy?

3
Sprawy osiedlowe / Festyn Osiedlowy na Jagodnie = 16.06.2018
« dnia: 12 Czerwiec, 2018, 06:16:50 »
Hej przesyłam zaproszenie i w załączniku plakat.BZ

"W imieniu Rady Osiedla i swoim zapraszam serdecznie mieszkańców „Małej Toskanii” do wspólnej, integracyjnej zabawy.

Mam nadzieję, że tym razem  pogoda dopisze i będziemy mogli razem w radosnej atmosferze spędzić te kilka godzin.

 

Pozdrawiam, liczę na Państwa obecność na Festynie."

 

Do zobaczenia.

Małgorzata Konieczna

Przewodnicząca Rady Osiedla Jagodno

4
Sprawy osiedlowe / Lustro Budynek H Konduktorska 2
« dnia: 16 Listopad, 2017, 19:28:44 »
Drodzy użytkownicy garażu w bud. H. Czy ktoś z was pamięta w jakim celu miało być zamontowane dla nas lustro, które obecnie widzimy? Z tego co ja pamiętam, miało ono pomóc samochodom (które wjeżdżają do garażu oraz z niego wyjeżdżają) w zorientowaniu się czy nie będzie kolizji na zjeździe/wjeździe z innym użytkownikiem garażu. Lustro w tej chwili ustawione jest tak, żeby widzieć czy nie zbliża się pojazd od strony "buforowej" a ja sądzę, że miało być zamontowane na zjeździe aby ci którzy chcą zjechać widzieli czy z bramy na -1 nikt nie wyjeżdża, a ci którzy chcą wyjechać z -1 widzieli czy na górze nie ma nikogo szykującego się do parkowania na dole.

Jeśli ktoś pamięta ten temat poruszony na spotkaniu wspólnoty, proszę o napisanie tego tutaj, w jakim celu to lustro miało być zamontowane.

5
Sprawy osiedlowe / Tymczasowy chodnik przez pole wzdłuż ul. Buforowej
« dnia: 17 Październik, 2017, 19:51:03 »
Dobry wieczór, zadzwoniła dziś do mnie Przewodnicząca Rady Osiedla Jagodno z miłą dla nas mieszkańców Małej Toskanii informacją. Otóż, rada wystąpiła do kierownika przebudowy ul. Buforowej aby w jakiś sposób "zrekompensował" nam naszą pieszą ścieżkę, która skończyła się wraz z koparkami pogłębiającymi teren pod inwestycję. Dzięki której mogliśmy bez bezpośredniego narażenia zdrowia przejść w kierunku miasta(wiaduktu kolejowego) i odwrotnie.
Kierowniczka budowy poinformowała, że do 27 października zostanie udostępniona nam ścieżka wzdłuż przyszłego zbiornika wodnego, czyli wzdłuż ogrodzenia ogródków działkowych. Nie wiem w jaki sposób ta ścieżka zostanie ułożona, zapewne będzie to jakieś utwardzenie tłuczniem, co nie zmienia faktu, że jest to super alternatywa w porównaniu do "lawirowania" między tymi słupkami na skrawku ziemi wzdłuż ul. Buforowej.
Istnieje też szansa na powstanie tymczasowego przystanku autobusowego w kierunku z miasta na nasze osiedle.
Pragnę serdecznie podziękować Pani M. Koniecznej i całej Radzie za ich inicjatywę. Jak widać, starają się "uporać" z problemami nie tylko własnymi ale pamiętają też i o nas. Sądzę, że to niejednym ułatwi "życie".
W miarę nowych informacji będę informował na bieżąco o tych i o nowych sprawach jeśli tylko czegoś się dowiem :)
Bartosz Zdrzałka

Strony: 1