Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Kirek

Strony: 12 3 ... 20
1
Czujki wnoszą to, że jak ktoś idzie do mieszkania na parterze to nie zapalaja się światła w całym bloku . Jest to jakiegoś rodzaju oszczędność... i energii i żarówek .

2
Obstawiacie że ile teraz ogrodzenie będzie leżało na trawniku zanim je zamontuja spowrotem ? :)

3
Sprawy osiedlowe / Odp: Zebranie wspólnoty - bloki E i F
« dnia: 21 Luty, 2018, 12:13:27 »
Bramka przy bud B jest nielegalna ? Przecież była zamontowana przy stawianiu płotu . Ona jest tam bardzo potrzebna .

4
A co jeżeli wszyscy właściciele garażu zgodzą się na to żeby Pan Dawid zrobił sobie szafę do ściany ? Wtedy będzie niezły ambaras

5
Panie Icek proszę zapoznać się z działaniem i budową klimatyzacji . Każda klimatyzacja w efekcie swojego działania skrapla wodę i ta woda gdzieś musi znaleźć swoje ujście .

Panie Kirek! Proszę się zapoznać z działaniem i budową klimatyzacji .


Nie wiem po co Pan do mnie pije skoro stwierdziłem fakt a Pan go potwierdził . Woda się skrapla i tyle . A gdzie się skrapla to nie wiem opieram się na poście w którym było napisane że cieknie na posadzkę . To Pan wysuwa jakieś śmieszne teorie na temat tajemniczego ujęcia wody u dzieci w afryce . I tak widzę wiatrak na bocznej ścianie miejsca garazowego . Panu Dawidowi chodzi o to że jak na tej ścianie zamontuje szafę to Wy nie będziecie mieli dojścia do tego wiatraka . Jeżeli waszym zdaniem ta ściana nie należy do miejsca garazowego to tym bardziej nie należy do Was .

6
Panie Icek proszę zapoznać się z działaniem i budową klimatyzacji . Każda klimatyzacja w efekcie swojego działania skrapla wodę i ta woda gdzieś musi znaleźć swoje ujście . 

7
No właśnie i tu jest problem ze to powinno być na zewnątrz . A jaka firma poza wzn i prospector świadczy usługi na osiedlu ? Ta od zieleni ? Aż się zdenerwowalem że zastraszaja ludzi . Ja bym to zdemontowal i wyniósł na śmietnik . Ktoś zamontowal ktoś zdemontował ja nic nie wiem, to nie moje było :)

8
Sprawy osiedlowe / Odp: Parkowanie.
« dnia: 08 Luty, 2018, 13:07:16 »
Proponuje wystawić te wraki poza teren osiedla . Np na ulicę wtedy policja i straż napewno się zainteresują .

9
Szafa nie jest takim problemem jak wentylator który dmucha ciepłym powietrzem do hali garażowej. Jakby ktoś zamontował sobie coś takiego na moim miejscu to znalazłabym właściciela i kazał mu to zdemontować w przeciwnym razie zrobiłbym to sam . I co to ma być ze jakaś firma zastrasza właścicielkę miejsca ?

10
A taki wentylator od klimatyzacji nie powinien być zamontowany na zewnątrz ?

11
Ale że wentylator od klimatyzacji z mieszkania ktoś sobie zamontowal w garażu na czyimś miejscu postojowym ?? I co to za firma co jej się wszyscy boją ?

12
Sprawy osiedlowe / Odp: Parkowanie.
« dnia: 05 Luty, 2018, 08:10:35 »
Brak słów .  Dostaliśmy pismo od zarządcy że deweloper dostał nakaz rozbiórki płotu i pomniejszenia/usunięcia zatoki parkingowej od ul konduktorskiej . Jak tych miejsc zabraknie to będzie sajgon .

13
Sprawy osiedlowe / Odp: Swiatlowod Orange
« dnia: 31 Styczeń, 2018, 10:23:32 »
A jak już będzie to we wszystkich budynkach małej Toskanii ?

14
Sprawy osiedlowe / Odp: Parkowanie "na dziko", hala F
« dnia: 13 Grudzień, 2017, 11:52:43 »
Tolerancja zwracam honor . W bud B nie ma już wolnych miejsc. Zarządcą wprowadził nas w błąd .

15
Sprawy osiedlowe / Odp: Parkowanie "na dziko", hala F
« dnia: 12 Grudzień, 2017, 23:30:08 »
No to widocznie inne informacje na ten temat ma zarządcą .

Strony: 12 3 ... 20