Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Agnessa

Strony: 12 3
1
Sprawy osiedlowe / Odp: Ubezpieczenie lokalu przed aktem notarialnym
« dnia: 14 Czerwiec, 2019, 22:09:36 »
W sumie o takiej ofercie ubezpieczenia słyszę po raz pierwszy chociaż również sama wiele rzeczy ubezpieczam. Moim zdaniem warto jest skorzystać z porównywarki https://kioskpolis.pl/ i myślę, że wtedy jak najbardziej znajdziemy najlepszą polisę dla siebie. Może i faktycznie taki rodzaj ubezpieczenia także tam znajdziemy.

2
Firmy i usługi w okolicy / Odp: Fototapety Wrocław
« dnia: 06 Czerwiec, 2019, 20:18:15 »
Na takich rzeczach się za bardzo nie znam, ale chyba tutaj używa się specjalnych klejów do tapet. Jak ja robię wiele rzeczy gumowych to używam kleju do gumy https://powerrubber.com/kat/kleje-do-gumy/ i jestem zdania, że lepszego produktu nigdzie nie znajdę. Używam tych klejów od pewnego czasu i zawsze wszystko wychodzi tak jak powinno.

3
Ogłoszenia i komunikaty / Odp: Obligacje
« dnia: 04 Czerwiec, 2019, 17:35:45 »
Szczerze mówiąc jakoś nigdy mnie takie rzeczy nie interesowały i gdybym miała się tego uczyć to musiałabym zaczynać od samego początku. Rynek akcji i obligacji póki co pozostaje dla mnie kompletną tajemnicą. Bardziej interesują szybkie przekazy pieniężne https://cinkciarz.pl/przekazy-pieniezne ponieważ wiem, że to właśnie dzięki nim jestem w stanie w szybki i zarazem niezawodny sposób zrobić transfer pieniężny.

4
Mi jakoś na własną rękę udaje się uczyć języka angielskiego i to z całkiem fajnymi efektami. Jestem przekonana, że bardzo dużo daje mi używanie aplikacji mobilnej https://www.jezykiobce.pl/52-aplikacje dzięki której jestem w stanie w dość szybkim czasie nauczyć się tego co jest mi aktualnie potrzebne. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że bez problemu mogę tej aplikacji używać kiedy i gdzie tylko chcę.

5
Sprawy osiedlowe / Odp: Brak ciepłej wody!
« dnia: 26 Maj, 2019, 14:44:29 »
Niestety czasami problem ciepłej wody pojawia się u każdego. Ja mam u siebie studnię wraz z pompą głębinową https://www.dostudni.pl/ i jestem zdania, że jeśli coś z piecem się popsuje to zawsze ta zimna woda ze studni będzie dostępna.

6
Dyskusje ogólne / Odp: Części do samochodu
« dnia: 02 Maj, 2019, 16:05:01 »
Ja na całe szczęście mam tak, że zazwyczaj udaje mi się kupić samochód w takim stanie iż nie muszę w niego zbyt wiele inwestować. Oczywiście przydaje się również pomoc w zakupie samochodu https://www.motoprzyjaciel.pl/pomoc-w-zakupie-samochodu/ gdyż jestem zdania, że ja się po prostu na wszystkim nie znam.

7
Sprawy osiedlowe / Odp: ciepła woda
« dnia: 01 Maj, 2019, 20:20:40 »
Czasami zdarz się tak, że niestety zbiera nam się nadmiar wody której tak naprawdę nie chcieliśmy mieć. Dlatego ja wyposażyłem się w pompę do odwodnień https://www.dostudni.pl/pompy-zatapialne-szlamowe-do-odwodnien,c22.html którą już miałem okazję kilka razy użyć. Bardzo fajna sprawa i niepotrzebna woda znika natychmiastowo.

8
Ja już od jakiegoś czasu uczę się języka angielskiego i całkiem nieźle mi to idzie. W sumie bardzo pomagają mi aplikacje do nauki języka https://www.jezykiobce.pl/angielski/1120-angielski-gramatyka-aplikacja-mobilna.html dzięki którym poznaję znacznei słownictwo oraz nowe zwroty. Najbardziej podoba mi się to, że mogę się uczyć kiedy tylko chcę.

9
Firmy i usługi w okolicy / Odp: księgowość wrocław
« dnia: 30 Kwiecień, 2019, 12:07:53 »
Ogólnie jeśli chodzi o samą księgowość w firmach to myślę, że każdy z przedsiębiorców korzysta z takich usług. ostatnio zauważyłam w księgowości która mnie obsługuje, że pracownicy mieli fajne identyfikatory grawerowane https://www.maxsc.com.pl/grawer/identyfikatory/ które doskonale opisywały kto się czym zajmuje.

10
Firmy i usługi w okolicy / Odp: Sprzątanie mieszkań - Bryliant Wrocław
« dnia: 28 Kwiecień, 2019, 20:43:29 »
Oczywiście samo sprzątanie jest jak najbardziej potrzebne i czasami bez niego nie da rady się obejść. Jednak aby zminimalizować brud warto rozważyć stosowanie wycieraczek od https://www.alumatex.pl/ które bardzo fajnie zabierają większość zanieczyszczeń z butów.

11
Dyskusje ogólne / Odp: Promocje we własnym sklepie?
« dnia: 27 Kwiecień, 2019, 19:10:55 »
Ja jestem bardziej przekonana, że jeśli chodzi o własny sklep online to tutaj najważniejsze są bezpieczne płatności. U mnie wdrożyłam system https://www.cashbill.pl/ i oczywiście bez najmniejszego problemu mogę obsługiwać swoich klientów.

12
Ja w sumie całkiem niedawno zdecydowałam się na zakup materaca dziecięcego https://senpo.pl/materace/materace-dzieciece/ który moim zdaniem powinien być najlepszej jakości. raczej nie szła bym w kierunku materacy piankowych, gdyż one są po prostu zbyt miękkie i wcale nie amortyzują ciała dziecka.

13
Akurat nie jestem z Wrocławia więc ciężko mi się wypowiedzieć na temat tej siłowni. U mnie w Warszawie za to uczęszczam do klubu fitness http://www.marywilska44.com/energy-fitness/ który moim zdaniem jest jednym z lepszych w stolicy. Zresztą bardzo podoba mi się to połączenie wraz z centrum handlowym, gdzie zawsze mogę po zakończonych ćwiczeniach iść na zakupy.

14
Dyskusje ogólne / Odp: Sklep w okolicy
« dnia: 19 Kwiecień, 2019, 10:48:51 »
Mi najbliżej jest i zarazem również najbardziej lubię tam robić zakupy czyli park handlowy http://www.parkhandlowymarywilska44.pl/ w Warszawie. Jestem przekonana, że jeśli ktoś z was jeszcze tam nie był to z pewnością bardzo polubi to miejsce. Zresztą jest tam dużo sklepów w których można kupić naprawdę wszystko i to co mi się jeszcze podoba, to że nie ma najmniejszego problemu z parkowaniem i pozostawieniem auta.

15
Sprawy osiedlowe / Odp: Ogrodzenie stal malowana proszkowo bud F
« dnia: 18 Kwiecień, 2019, 18:38:34 »
Ja osobiście nigdy nie robiłam ogrodzenia, ale z tego co się orientuję w przypadku ogrodzeń stalowych należy je przedtem odpowiednio zabezpieczyć. Wiem, że bardzo skuteczne jest cynkowanie ogniowe https://www.metaltech.pl/zabezpieczenia-antykorozyjne/cynkowanie-ogniowe/ i w tym kierunku poleciłabym ci iść. Lepiej to zrobić raz i solidnie, niż się powtarzać co kilka lat.

Strony: 12 3