Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - GME_WROC

Strony: 1
1
Szanowni Państwo!

Nazywam się Monika Kamińska i jestem lekarzem dentystą (z 10 letnim stażem) z uprawnieniami do wykonywania zabiegów medycyny estetycznej, uzyskanymi w trakcie studiów podyplomowych GWSH w Katowicach.

Mam przyjemność poinformować Państwa, iż w miesiącu maju na Jagodnie (adres: Vivaldiego 80/2 – osiedle Maestro) rozpoczyna swoją działalność prowadzony przeze mnie GABINET MEDYCYNY ESTETYCZNEJ.

Poniżej krótki opis prezentujący zakres świadczonych usług: 

WYGŁADZANIE ZMARSZCZEK - BOTOKS

Usuwanie zmarszczek toksyną botulinową Typu A, czyli tak zwanym botoksem ( jedna z najskuteczniejszych, niechirurgicznych metod walki ze zmarszczkami mimicznymi).

BRUKSIZM i MIGRENA

Toksynę botulinową z powodzeniem wykorzystuje się również również w trakcie leczenia bruksizmu i migreny działając na rozluźnienie mięśni.

WYPEŁNIANIE ZMARSZCZEK – KWAS HIALURONOWY


Kwas hialuronowy jest najczęściej stosowanym i najbardziej uniwersalnym wypełniaczem. Jest bezpieczny i nie wywołuje reakcji alergicznych. Wiąże cząsteczki wody w skórze, a więc odpowiada za jej nawilżenie, a także gładkość i sprężystość. Kwas ten występuje naturalnie w organizmie, ale z wiekiem mamy go coraz mniej, przez co zaczyna przybywać nam zmarszczek.

ODMŁADZANIE DŁONI

- zabiegi na poziomie skóry (pilingi medyczne, osocze bogato płytkowe) - odbudowa utraconej objętość celem zamaskowania widocznych naczyń i ścięgien (wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego, hydroksyapatytu wapnia),

- usuwanie nadmiernie widocznych i poszerzonych żył grzbietu dłoni (flebektomia, skleroterapia).

NADPOTLIWOŚĆ

Leczenie nadpotliwości pach, dłoni i stóp poprzez blokowanie unerwienia stymulującego gruczoły potowe do wydzielania zawartości (preparat na bazie toksyny botulinowej).

WOLUMETRIA TWARZY - KWAS HIALURONOWY

Lifting wolumetryczny kwasem hialuronowym,  mający celu uzupełnienie objętości twarzy – ubytków związanych z wiekiem lub szczególnym układem anatomicznym tkanki podskórnej (przeciwdziałanie skutkom zaniku tkanki podskórnej prowadzących do utraty elastyczności skóry, obniżania się policzków - tworzenia się fałd i bruzd oraz obniżania kącików ust).

MODELOWANIE UST

Kształtne, błyszczące i pełne usta są jednym z najbardziej zauważalnych atutów kobiety. Piękne, zmysłowe, powiększone usta świadczą nie tylko o naszej urodzie, ale dodają pewności siebie i wskazują na naszą młodość wigor i żywotność.

MEZOTERAPIA IGŁOWA

Pielęgnacja skóry przywracająca jej świeży, młody wygląd. To zabieg, który wydłuża młodość i niweluje oznaki upływu czasu. Polega na śródskórnym wstrzykiwaniu preparatów opartych na kwasie hialuronowym, polipeptydach i witaminach, które powoli przez kilka dni uwalniają się z pozostawionych depozytów.

LIPOSUKCJA BEZ SKALPELA


Bezpieczna i bezbolesna metoda redukcji tkanki tłuszczowej polegająca na podaniu specjalnego preparatu (Aqualyx) bezpośrednio do tkanki tłuszczowej, skutkująca  trwałym niszczeniem komórek tłuszczowych a następnie przetransportowaniem ich do wątroby, oraz wydaleniem przez organizm. Jest to jedyna swojego rodzaju liposukcja bez skalpela – alternatywa dla chirurgicznej liposukcji. Aqualyx to obecnie jedyny na świecie materiał medyczny zarejestrowanym ze znakiem CE do redukcji miejscowo występującej tkanki tłuszczowej.

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE

Zabieg zwany także przez pacjentów ”Wampirzym Liftingiem” to specjalny program biostymulacji komórek skóry, który opiera się na uzyskaniu osocza bogatopłytkowego z własnej krwi pacjenta. Jest to zabieg w pełni biokompatybilny: skóra odnawia się dzięki własnemu czynnikowi wzrostu i komórkom macierzystym – dzięki temu jest to całkowicie naturalna metoda odmładzania skóry.

NICI PDO  PROSTE

Wprowadzenie nici PDO prostych to bardzo małoinwazyjny zabieg mający na celu uniesienie tkanki nad nicią (zmarszczki) i pobudzenie tkanek do produkcji nowego kolagenu - białka odpowiedzialnego za sprężystość i elastyczność skóry. Używając nici tworzymy wzmacniający stelaż dla zwiotczałych tkanek.

CELLULIT

Leczenie z użyciem specjalnie opracowanego do walki z cellulitem preparatu Alidya (wynalazca dr Pasquale Motolese) powodującego:
-   chelatacje nagromadzonych metali i toksyn,
- drenaż osmotyczny - działanie przeciwobrzękowe i przez to utrata centymetrów w obwodach,
- poprawę krążenia tętniczego - dotlenienie skóry,
- neutralizację kwaśnego środowiska międzykomórkowego,
- stymulację odbudowy prawidłowych struktur tkanki,
- zmniejszenie ilości wolnych rodników w tkance.

PEELINGI MEDYCZNE

Kwasy używane w peelingach medycznych dzięki swej budowie złuszczają w sposób kontrolowany naskórek i penetrują w głębsze warstwy skóry. Wybierając odpowiednie stężenie, pozwalają znacznie rozjaśnić a nawet pozbyć się zmian barwnikowych. Pomagają spłycić drobne i głębokie zmarszczki oraz przyśpieszają syntezę kolagenu i elastyny przez co skóra staje się bardziej jędrna, gładka i promienna.

DEPILACJA LASEROWA

Laserowa depilacja owłosienia czyli trwała redukcja ilości owłosienia dzięki innowacyjnej i jedynej na rynku technologii SopranoIce Platinum.
Urządzenie stosowane w zabiegach (laser SOPRANO  ICE  PLATINUM) łączy w sobie trzy długości wiązki laserowej: 810nm (dioda), 755 (alexandryt) i 1064 (Nd-Yag), przez co działa na różne rodzaje włosów - zarówno ciemne i grube a także jasne i cienkie. Wysyłanie trzech fal podczas każdego impulsu zapobiega ponownemu odrastaniu. Może być stosowany w przypadku wszystkich fototypów skóry, także opalonej. Dzięki najnowszym technologiom chłodzenia (SHR, ICE  TECH)  zabieg jest praktycznie bezbolesny.

ORIENTACYJNY CENNIK WYBRANYCH ZABIEGÓW:

Toksyna botulinowa - jedna okolica    od  450 zł,
Mezoterapia od 350 zł,
Nici rewitalizujące PDO 35 zł za sztukę,
Pilling PRXT33  od 400 zł,
Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym od 800 zł,
Modelowanie kształtu ust 1200 zł,
Lifting volumetryczny kwasem hialuronowym od 1400 zł,
Osocze bogato płytkowe Regeneris od 1000 zł,
Lipoliza iniekcyjna od 450 zł,
Zabieg na cellulit od 350 zł,
Depilacja laserowa (cena jednego zabiegu):
•   pachy 300 zł,
•   bikini 300 zł,
•   wzgórek łonowy 200 zł,
•   nogi 700 zł,
•   uda (z kolanami) 400 zł,
•   łydki  (z kolanami) 400 zł,
•   warga górna 100 zł,
•   plecy 300-800 zł,
•   klatka piersiowa 300-400 zł,

W razie pytań zapraszam do kontaktu telefonicznego, lub osobistego (konsultacja w gabinecie).

Kontakt do rejestracji: 793 376 548

Pozdrawiam serdecznie!

Monika Kamińska

Strony: 1