Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Brasu

Strony: 1
1
Firmy i usługi w okolicy / Klatka dla świnki morskiej
« dnia: Wczoraj o 13:47:23 »
Tak jak w temacie. Poszukiwana dobra klatka dla świnki morskiej. Najlepiej sprawdzi się dwupiętrowa klatka dla świnki morskiej, ale może być też coś mniejszego. Trafiłem na ten poradnik - http://ezwierzyniec.pl/klatka-dla-swinki-morskiej/ i zastanawia mnie fakt, czy w ogóle jest szansa na dwie świnki morskie w jednej takiej klatce? Przymierzamy się do jednej, ale czytałem, że dla towarzystwa warto jest kupić od razu dwa zwierzątka. Jak ktoś miał z tym styczność, to będę bardzo wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam ;)

2
Dyskusje ogólne / Koło do pływania
« dnia: Wczoraj o 13:45:11 »
Wybieram się z rodziną nad morze na początku sierpnia i niby wszystko już mam, ale zastanawiam się jakie gadżety do pływania ze sobą zabrać. Chodzi mi tutaj głównie o moją córkę. Boje się wypuścić ją samą do wody, a tym bardziej nad morzem. Trafiłem na artykuł i ranking kół do pływania - http://eplywak.pl/kolo-do-plywania/. Co o tym powiecie? Mamy już rękawki i materac, ale zastanawiam się nad tym, czy to koło w ogóle ma sens. Dajcie znać, czego używacie na basenach i nad morzem.

3
Remonty i projekty / Rejestrator obrazu
« dnia: Wczoraj o 13:43:13 »
Cześć. Czy ktoś zajmuje się streamingiem, bądź tworzeniem treści na portale takie jak YouTube? Zastanawiam się nad kupnem karty do przechwytywania obrazu - http://akcesoriagracza.pl/rejestrator-obrazu-video-grabber/ i zastanawiam się czy warto. Dobre video grabbery trochę kosztują, ale wiele osób twierdzi, że jak najbardziej warto. Ktoś korzysta i może się wypowiedzieć? Z góry dzięki!

4
Dyskusje ogólne / Odp: Martwy ciąg
« dnia: Wczoraj o 13:39:06 »
Martwy ciąg to bardzo dobre ćwiczenie, chociaż zdania wśród specjalistów i tak są podzielone. Przede wszystkim istotne jest to, by wykonywać go poprawnie. Warto zacząć od samej techniki, oraz używania tak jak wspomniano już kettlebell - http://sportoweporady.pl/odwaznik-kettlebell/, zerknij tutaj i dowiedz się jaki kettlebell kupić. Możesz zacząć ćwiczyć z samym odważnikiem w domu i nauczyć się techniki, albo poprosić kogoś kto już jest zaawansowany i by Ci to wytłumaczył. W sieci znajdziesz sporo filmów na ten temat. Potem możesz zacząć ćwiczyć ze sztangą ;)

5
Dyskusje ogólne / Odp: Wakacje z dziećmi.
« dnia: 11 Czerwiec, 2019, 23:41:09 »
Wakacje z dzieciakami to nie muszą być jakieś nudne wakacje, to zawsze coś co warto dla dziecka dobrze spożytkować. Ja swoją córkę zapisałam na kurs rysunku dla dzieci we Wrocławiu - https://awangardaszkola.pl/kursy-hobby-dzieci/. Chodzi już od jakiegoś czasu, ale w wakacje planuje często uczęszczać na zajęcia, żeby jakoś wykorzystać wolny czas. To super zajęcie, jeżeli Twoje dzieci interesują się chociaż trochę rysowaniem, to warto może je do tego zachęcić. Pozdrawiam!

6
Dyskusje ogólne / Odp: Pierogi ruskie
« dnia: 14 Czerwiec, 2017, 23:25:12 »
Pierogi ruskie to chyba moje ulubione danie! Jakiś czas temu nauczyłem się je robić samemu i muszę przyznać, że wychodzą całkiem smaczne ;)

Strony: 1