Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Hope

Strony: 1
1
Firmy i usługi w okolicy / Odp: Dobry dentysta
« dnia: 20 Marzec, 2019, 18:35:20 »
Chętnie podpowiem, gdzie udac się do stomatologa we Wrocławiu https://adental.pl/oferta/endodoncja/ , przy ulicy Pestalozziego 9. Naprawdę warto. Mają znieczulenia wysokiej jakości, po prostu nic nie boli, nawet podczas leczenia kanałowego. Wcześniej bardzo źle znosiłam jakiekolwiek wizyty u dentysty, a dziś idę z uśmiechem na buzi. Na stronie znajdziecie ceny poszczególnych zabiegów, łatwiej się wtedy przygotować finansowo.

2
Dyskusje ogólne / Odp: Pożyczka blisko
« dnia: 10 Marzec, 2019, 20:05:14 »
Od kiedy pożyczki i kredyty można brać przez internet, to wszędzie jest blisko, no i bardzo w związku z tym wygodnie. Ja to większość spraw załatwiam przez internet, począwszy od zakupów, poprzez wysyłanie PIT-ów, skonczywszy na kredytach. W Habza Finanse mają ciekawą ofertę. Załatwicie tam kredyt gotówkowy, leasing, ale również konsolidację chwilówek Oprocentowanie przystępne, sprawdźcie sami.

3
Dyskusje ogólne / Odp: Kredyt - Getin Bank
« dnia: 14 Luty, 2019, 08:26:35 »
A może najlepiej poprzez Habza Finanse wziąć na przykład kredyt konsolidacyjny MBank . Albo wybrać kredyt u nich z oferty innego banku. To lepsze niż jakiekolwiek rankingi. Rozmawiasz tu z doradcą, który przygotowuje dla Ciebie ofertę, różnych banków. Wybierasz najkorzystniejszą i tyle. Co powiecie na taką formę załatwiania kredytów? Mnie się podoba.

4
Wystarczy się zgłosić do Habza Finanse, by doradcy znaleźli najtańszy kredyt na rynku. Współpracują z wieloma bankami, potrafią nawet wynegocjować dobre warunki z bankiem, który odmówił Wam kredytu. Posiadają w swej ofercie również kredyt konsolidacyjny To zdecydowanie produkt dla osób z problemami finansowymi.

5
Firmy i usługi w okolicy / Odp: biuro rachunkowe
« dnia: 21 Sierpień, 2018, 18:49:35 »
Słyszałam, że Firma GLC bardzo prężnie działa na rynku księgowym http://www.glc.pl/ksiegowosc Podobno bardzo starannie wykonują swoje obowiązki, są bardzo dokładni i wszystko jest wykonane na czas. Mogą też na życzenie wykonać outsourcing księgowości, co tylko na plus zawsze wychodzi dla dzialalności firmy.

6
Kupując komputer stacjonarny czy laptop trzeba liczyc sie z tym, że może sie zepsuć, w koncu to tylko rzecz. Warto jednak kupować w miejscach, które oprócz niskich cen gwarantują również dobry serwis i dłuższe gwarancje. Tak jak tutaj https://itnes.pl/notebooki-lenovo-v310/lenovo-v310-14isk-80sx00fwpb.html Gwarancja dwu letnia i do tego door-to-door.

7
Remonty i projekty / Odp: remont
« dnia: 16 Kwiecień, 2018, 09:23:54 »
Ma ktos z Was może taką pralkę http://www.candy.pl/pl_PL/produkty/pranie-suszenie/pralki-ladowane-od-frontu/-/catalog/33516896/bwm4-137ph6-1-s ? Bardzo mnie zaciekawiła, chciałabym tylko dowiedzieć się jaka jest w uzytkowaniu :) Będę wdzięczna za opinie.

Strony: 1