Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Monia

Strony: 1 2 34 5
31
Sprawy osiedlowe / Odp: Tablica informacyjna na osiedlu.
« dnia: 20 Grudzień, 2016, 14:26:21 »
Przyzwyczailiśmy się do tłumaczenia: "w lewo, później długo prosto, następnie w prawo do końca i w lewo"  :D :D :D

Tablica by się przydała!

32
Sprawy osiedlowe / Odp: Parkowanie.
« dnia: 17 Listopad, 2016, 08:45:49 »
A na osiedlu pełno wolnych miejsc parkingowych... Szkoda, że ktoś w miedzyczasie nie poszedł wyrzucić śmieci.

33
Sprawy osiedlowe / Odp: Niszczenie mienia !
« dnia: 25 Październik, 2016, 15:27:39 »
Generalnie patrzac po golfie to jej po prostu chyba nie ma, bo kartki wisza jak wisialy. Ogladalem tez tego golfa wczoraj i tam praktycznie nic nie widac z tej szkody, doslownie kilka delikatych rysek na nadkolu ktore na luzie zejda pasta tempo.

Ja jak przetarlem sasiada u nas na osiedlu to mnie skaowal za paste tempo i stare pekniecia jak za lakierowanie 2 elementow. Taka nagroda za uczciwosc.

Chetnie zobacze zdjecia auta ofiary bo patrzac po golfie to tam sie nic nie stalo.

Ja również po patrząc po stanie Golfa trochę to wygląda jakby poszkodowany wykorzystał sytuację i zrobił zdjęcie nie temu komu trzeba.

34
Dyskusje ogólne / Odp: Sklepy i usługi
« dnia: 14 Październik, 2016, 13:43:28 »
Super! :) Jest jakiś postęp.

35
Sprawy osiedlowe / Odp: Parkowanie.
« dnia: 13 Październik, 2016, 22:15:26 »
Golf DJ 399**,  Clio pos 144***, Clio dw640 *** serdecznie pozdrawiam właścicieli i polecam zapisać się na jakiś dodatkowy kurs jazdy może was nauczą parkować. Nie wiem czy jesteście ślepi czy tacy bezczelni ale w poprzek miejsca parkingowego lub całym kołem na miejscu obok nie zdarzyło mi się jeszcze pakować a mistrzem kierownicy nie jestem. Totalne buractwo bo inaczej normalnym językiem już się tego nie da nazwać

36
Sprawy osiedlowe / Odp: IMPREZY I HAŁAŚ w BUDYNKU B
« dnia: 21 Wrzesień, 2016, 15:07:37 »
W pełni popieram,ale również nie jestem zwolennikiem wylewanie żali na forum.jak mi coś nie pasuje,to idę i rozmawiam z sąsiadem,czy sąsiadka i znajdziemy zawsze jakieś rozwiązanie.skoro cisza nocna jest od 22,a imprezę mieli do 1 ,to przegieli o 3 godziny.straszenie policją na forum czy innymi bzdurami nic nie wniesie i nikt się nie wystarszy . Za każdym razem kiedy przekroczysz prędkość,bądź staniesz na zakazie,lub zlamiesz jakikolwiek przepis, zadzwoń na policję i powiedz co zrobiłaś, bo po to są przepisy,żeby ich przestrzegać /podobnie jak cisza nocna /więc zanim zaczniesz kogoś obrażać, spójrz na siebie, czy wszystko robisz jak należy.

Tak bardzo przegięli, że na 2 pietrze nie było nic słychać. Musiała być rzeczywiście impreza życia. :) Tutaj chyba nikt nie nauczy się, że trzeba iść porozmawiać z sąsiadem a nie o policji wypisywać na forum, choć... raz sama się przeszłam (nie przez imprezę a nocne granie na konsoli) i mi nie otworzono :). Więcej hałasy się nie powtórzyły a idąc waszym śladem powinnam zacząć wypisywać o nieprzespanej nocy przez kogoś z budynku B.

37
Sprawy osiedlowe / Odp: IMPREZY I HAŁAŚ w BUDYNKU B
« dnia: 19 Wrzesień, 2016, 15:12:45 »
Pierwszy raz spotykam się na osiedlu z takimi awanturami , brakiem tolerancji i hasłami: od imprez są kluby. Nie wiem jak ogromny był ten hałas w budynku B-na drugim piętrze nic nie słyszałam więc grubo przesadzacie i pokazujecie to kolejny raz.
Aż boję się zrobić kolejnego sylwestra w mieszkaniu bo mnie jeszcze za to zamkną.
Ps. I kolejny raz chciałabym zaznaczyć, że pisaniem na forum nic nie wskóracie.

38
Sprawy osiedlowe / Wymiociny na klatce nr 20
« dnia: 15 Sierpień, 2016, 12:34:57 »
Drogi sasiedzie, nie musisz się już martwić o te wymiociny które zostawił Twój gość schodząc z pierwszego piętra. Zadzwoniłam do firmy sprzątającej. Szkoda, że nie zrobiłeś tego wcześniej lub nie posprzatales tego sam

39
Sprawy osiedlowe / Odp: Progi zwalniające, za czy przeciw?!
« dnia: 04 Sierpień, 2016, 16:55:22 »
Z tego co pamiętam miały być 3.

40
Ogłoszenia i komunikaty / Odp: Szukam miejsca garażowego w budynku B
« dnia: 28 Lipiec, 2016, 08:27:48 »
Napisałam do Ciebie na priv :) jest do wynajęcia jedno miejsce.

41
Sprawy osiedlowe / Odp: Progi zwalniające, za czy przeciw?!
« dnia: 25 Lipiec, 2016, 20:46:48 »
dlaczego dziwna? Jeśli nie nauczy się dziecka że powinno sie10 razy rozejrzeć przed wyjściem na drogę to za rok kolejne auto (tyle że jadące od progu do progu z taką samą prędkością jak kiedyś) potraci dziecko. Uważam po prostu ze 3 progi na osiedlu niczego nie załatwia

Dodam jeszcze jedno. Ostatnio wyjeżdżając na osiedle mijalam dzieci siedzące na krawężniku w jedynym miejscu jakie uważam za niebezpieczne -chyba każdy wie o jakim miejscu mówię. Dlatego proszę wszystkich rodziców - jeśli apelujecie o ostrożność i rozwagę my kierowcy apelujemy o to samo

42
Sprawy osiedlowe / Odp: Progi zwalniające, za czy przeciw?!
« dnia: 25 Lipiec, 2016, 19:17:28 »
A ja oficjalnie powiem, że nie mam dzieci ale moi rodzice mają. I wychowywali dzieci w domku jednorodzinnym, a dzieci skakały na skakance, jeździły na rowerze i rolkach na drodze ale dzieci wiedziały że mają milion razy rozglądać się zanim wejdą na drogę, a jak jedzie auto to mają szybko zejść z drogi. nie raz widzę jak dziecko wybiega prosto z klatki na drogę! Naprawdę myślicie że znaki i progi nauczą tego i wasze dzieci ?? Ja nie czulabym się bezpieczniej.

43
Sprawy osiedlowe / Odp: Znak strefa zamieszkania
« dnia: 25 Lipiec, 2016, 18:52:17 »
Dz.U.2015.0.1422t.j.-rozporzadzenie ministra infrastruktury z dnia 12 kwietnia 2002 r. W sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie paragraf 21 mowi, że stanowisko postojowe powinno mieć przynajmniej 2,3m i długość 5 metrów.
W myśl ustawy o strefie zamieszkania (znak już stoi) zarządca zobowiazany jest do wyznaczenia miejsc parkingowych - obecnie parkujemy wbrew przepisom. Nawet jeśli ustawimy znak miejsce postojowe to i tak wyznaczone miejsca z kostki nie odpowiadają wymiarom  w myśl przepisów. 

44
Sprawy osiedlowe / Odp: Pęknięcia na balkonie
« dnia: 14 Lipiec, 2016, 14:10:14 »
A czy jest jakiś sposób (może ktoś się na tym zna), żeby sobie z tym samemu poradzić? Oczywiście nie będę wykonywała tego własnymi rękami- ale chyba wolę komuś zapłacić niż ścierać się, czekać aż pęknięcia będą jeszcze większe- a ostatecznie może się okazać, że i tak odpowiedź będzie negatywna.

45
Sprawy osiedlowe / Odp: Nie działa net!!! Generacja :((((
« dnia: 14 Lipiec, 2016, 07:03:51 »
U mnie również wszystko działa poprawnie

Strony: 1 2 34 5