Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - XYZ

Strony: 12 3
1
Up

2
Ogłoszenia i komunikaty / Dwa miejsca postojowe bud H do sprzedania
« dnia: 27 Czerwiec, 2019, 20:06:35 »
Witam, mam do sprzedania dwa miejsca postojowe do sprzedania w budynku H, tj Konduktorska 2. Cena 22tys/miejsce. Kontakt pod nr tel 792001466.

3
Sprawy osiedlowe / Odp: Swiatlowod Orange
« dnia: 15 Listopad, 2018, 14:40:41 »
Witam, czy światłowód jest już w budynku H? Jak można się z nimi skontaktować i podpisać umowę? Pozdrawiam.

4
Rozumiem, że mamy problem z ilością miejsc parkingowych, ale, na Boga, jak będzie potrzeba przyjazdu karetki, straży, to co wtedy? Też taka "mediacja osobista" pomoże? Będzie na to czas? Ludzie, trochę wyobraźni i myślenia! U znajomego na osiedlu też był taki problem, gdzie auta stawały w niedozwolonych miejscach i blokowały wjazd służbom. Problem się rozwiązał, gdy została wezwana straż pożarna, nie mogła się dostać do miejsca zdarzenia i po prostu przejechała tą drogą, rysując przy tym wszystkie te pojazdy. Jakoś "cudowanie" po tym zdarzeniu miejsca się znalazły i nikt już tak nie robi. U nas pewnie będzie podobnie. Nie życzę nikomu, żeby służby musiały do nas kiedykolwiek zaglądać, ale pomyślcie, co wtedy się stanie.

5
Sprawy osiedlowe / Odp: Parkowanie.
« dnia: 28 Czerwiec, 2017, 22:31:24 »
Nie pozdrawiam Pana z Legnicy! Myślałam, że świetnym pomysłem jest parkowanie tam osobówek, ale żeby busa? Mój idol!

6
Sprawy osiedlowe / Odp: Cyfrowy polsat z anteny zbiorczej.
« dnia: 24 Czerwiec, 2017, 19:23:12 »
Witam, czy ktos wie czy cyfrowy polsat jest dostpny w budynku H.

7
Sprawy osiedlowe / Odp: Parkowanie.
« dnia: 09 Czerwiec, 2017, 18:51:22 »
Widziałam, jak potraktowano częstochowskiego "miszcza" parkującego codziennie z uporem maniaka na wjeździe do podziemnego garażu w bud H i od paru dni jest spokój. Mianowicie obklejono auto łosiami i karnymi przyrodzeniami. Może to jest sposób ta takich? Przecież ten delikwent utrudniał wszystkim wjazd i wyjazd. Co to we łbie trzeba mieć?:/

8
Sprawy osiedlowe / Odp: Ogrodzenie ogródków budynków G, H, I
« dnia: 28 Kwiecień, 2017, 17:00:39 »
Dziękuję:)

9
Sprawy osiedlowe / Odp: Ogrodzenie ogródków budynków G, H, I
« dnia: 26 Kwiecień, 2017, 23:11:08 »
Witam, czy ktoś mógłby podać namiary na firmę od drewnianych ogrodzeń?

10
Sprawy osiedlowe / Odp: Ogrodzenie ogródków budynków G, H, I
« dnia: 27 Marzec, 2017, 14:04:10 »
Witam, czy mogę prosić o kontakt na priv Pani  z bud I, która chciała sobie powiększyć ogródek?

11
Sprawy osiedlowe / Odp: Informacja dla wszystkich mieszkańców!!!
« dnia: 17 Luty, 2017, 19:19:50 »
Tak a propos prezentow z gory... U mnie w ogródku leży popielniczka, która zapewne spadła komuś z balkonu z całą masą petow. Spadały juz męskie gacie, spinacze, jakieś szmaty... Zdaję sobie sprawę,  że część rzeczy może spaść bez wiedzy właścicieli. Ale, na Boga, jak zauważcie, że coś zginęło,  to przy wychodzeniu z klatki może warto się czasem rozejrzeć? Tym bardziej,  że póki co nie ma jeszcze ogrodzeń. Zazwyczaj czekam parę dni i później wrzucam. No przecież nie będę paradowac z męskim gatkami po wszystkich mieszkaniach nad moim. Czasem marzy mi się założenie markizy na cały ogórek....

12
Sprawy osiedlowe / Odp: Ogrodzenie ogródków budynków G, H, I
« dnia: 10 Luty, 2017, 18:53:27 »
Potwierdzam, dzwoniłam do P. Moniki przedwczoraj i to samo mi powiedziała: brakuje ok 10 głosów do przegłosowania ogrodzenia z siatki, a do tej z drewna znacznie więcej. Powtarzam, że można zagłosować na "tak" przy obu uchwałach i wtedy właściciele ogródków wybiorą to, co im pasuje.

13
Sprawy osiedlowe / Odp: Ogrodzenie ogródków budynków G, H, I
« dnia: 05 Luty, 2017, 15:29:55 »
Każdy ma prawo do swojego zdania i głosowania zgodnie z nim. To, co wyżej napisałam związane jest z brakiem oddania głosów, bo to po prostu wstrzymuje właścicieli ogródków do postawienia ogrodzenia. Jeśli były tylko 2 propozycje, to wygląda na to, że nikt nie miał innej wizji albo miał to po prostu gdzieś. Ja nie mam, dlatego apeluję do reszty: głosujcie. A tak btw, wiecie, że można zagłosować na "tak" w obu uchwałach, nie trzeba się decydować tylko na jedną opcję. Wiem to od P. Moniki. Co innego, że spowoduje to misz-masz na osiedlu... Chociaż ta siatka i tak wprowadzi chaos.

14
Sprawy osiedlowe / Odp: Ogrodzenie ogródków budynków G, H, I
« dnia: 05 Luty, 2017, 12:47:32 »
Wszyscy mieszkańcy mogli zgłosić swoje propozycje do Prospectora i to właśnie propozycje dwojga mieszkańców są obecnie poddawane głosowaniu. Czyli na 3 budynki, to 2 osoby zainteresowały się tylko tym wszystkim. To, że komuś nie chciało się ruszyć i poszukać czegoś, to już nie moja wina. A teraz tylko fajnie jest siedzieć, marudzić i opóźniać wszystko. Ktoś Ci bronił zgłosić inną, tańszą firmę, skoro ta jest za droga? Pamiętajmy o tym, że kiedyś być może niektórzy będą chcieli sprzedać mieszkania i takie prowizoryczne ogrodzenia zaniżą tylko wartość.

15
Sprawy osiedlowe / Odp: Ogrodzenie ogródków budynków G, H, I
« dnia: 05 Luty, 2017, 12:03:19 »
Tak, tak. Takie bezsensowne dywagacje na pewno pomogą nam w zebraniu głosów. Każdy właściciel mieszkania z ogródkiem przed zakupem wiedział, na co się decyduje. Wiedział, ze ogrodzenia nie ma i że po głosowaniu na własny koszt będzie musiał takowe postawić.

Strony: 12 3