Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - XYZ

Strony: 1 23
16
Sprawy osiedlowe / Odp: Ogrodzenie ogródków budynków G, H, I
« dnia: 04 Luty, 2017, 10:06:10 »
Witam, zwracam się do sąsiadów z budynków G/H/I z prośbą o jak najszybsze zagłosowanie ws ogrodzenia. Od zeszłych wakacji piszę miesiąc w miesiąc do P. Moniki i otrzymuję taką samą informację: że mało głosów. Nie wygląda na to, żeby sama jakoś próbowała działać w tej sprawie, więc piszę tutaj. Niedługo będzie wiosna i miło by było posiedzieć w ogrodzonym ogródku, a nie "na parkingu", jak teraz się czuję:). Karty do głosowania można wrzucić przecież do skrzynki przy wejściu. Aż tyle zachodu chyba z tym więc nie ma.

17
Sprawy osiedlowe / Odp: Dzielnica
« dnia: 08 Grudzień, 2016, 19:03:08 »
Mieszkam w bud H, czyli przy Konduktorskiej i w akcie własności mam Brochów.

18
Sprawy osiedlowe / Odp: Generacja
« dnia: 30 Listopad, 2016, 18:20:51 »
H to Konduktorska 2, a C 2a i 2b...

19
Sprawy osiedlowe / Odp: Pety i puszki w ogródku H
« dnia: 30 Listopad, 2016, 17:42:37 »
Niezrozumiałe jest dla mnie rzucanie petow z balkonów. Ale puszki po piwie? Chyba szczyt wieśniactwa!

20
Sprawy osiedlowe / Pety i puszki w ogródku H
« dnia: 30 Listopad, 2016, 17:09:27 »
Witam, piszę tutaj, bo nie będę biegała po wszystkich sąsiadach z góry z każdego piętra i pytała czyja to własność wylądowała dziś rano w moim ogródku (były to puszki po piwie i pety). Ludzie, serio? Co to w ogóle ma znaczyć? Myślicie, że w chlewie mieszkacie? Nie macie kosza na śmieci w domu? Następnym razem pozbieram całą zawartość i zostawię temu niechlujowi na wycieraczce. Brak słów po prostu....

21
Sprawy osiedlowe / Odp: Parkowanie.
« dnia: 16 Listopad, 2016, 22:40:43 »
Taka sama sytuacja dziś była przy wyjeździe z H z autem na częstochowskich rejestracjach. Ale za zimno mi było, żeby wysiąść i trzasnąć fotkę. Jak widać to nie są sporadyczne sytuacje, tylko nagminne utrudnianie życia sąsiadom wyjeżdżającym z garaży podziemnych. Uważam, że coś trzeba z tym zrobić. Straż miejska ulewa zgłoszenia z naszego osiedla dot parkowania. Może policja?

22
Sprawy osiedlowe / Odp: Ogrodzenie ogródków budynków G, H, I
« dnia: 14 Listopad, 2016, 21:22:11 »
Mieszkam na parterze i głosowałam za drewnianym ogrodzeniem. Proszę się nie wypowiadać w imieniu wszystkich mieszkańców posiadających ogródki. Ogrodzenia z siatki są dla mnie tandetne, odbiegające wyglądem od reszty osiedla. Można było zgłosić oferty innych firm do pani Moniki. To było jasne od początku. Oferta z uchwały 11 jest tą, która jest realizowana w budynku obok G.

23
Sprawy osiedlowe / Odp: Parkowanie.
« dnia: 11 Listopad, 2016, 17:20:24 »
Próbował ktoś dzwonić na straż miejską, kiedy ta śmieciarka nie mogła wjechać? To już przekracza wszelkie granice!

24
Sprawy osiedlowe / Odp: Parkowanie.
« dnia: 10 Listopad, 2016, 20:37:50 »
Widziałam przedwczoraj przy wyjeździe z garażu w bud H również takiego geniusza parkowania, który stanął sobie na wjeździe, nawet bardziej niż ta persona ze zdjęcia wyżej... Pomyślałam sobie, że może zabrakło miejsca na "normalnych" miejscach i to sporadyczny przypadek, chociaż przyznam szczerze, że ciśnienie mi się podniosło, bo mam dość duże auto i ciężko mi było wyjechać przez owego jegomościa. Żałuję teraz, że nie cynkęłam fotki i nie wrzuciłam jej na to forum, co by napiętnować buractwo (inaczej się tego nazwać nie da). Może zawstydziłby się trochę i przemyślał co nieco.. Nie wspomnę już o tym, że pomimo zakazu i znaku między bud G a H ludzie dalej parkują i inni mają przez nich problem z wyjechaniem... Nie wiem, jak walczyć z czymś takim. Witki opadają.... Zadzwoniłam raz na straż miejską, bo znajomy, nie mógł wyjechać przez takiego delikwenta, ale olali i nie przyjechali... Jak można tak utrudniać życie innym? Kto tym ludziom daje prawo jazdy?:s

25
Sprawy osiedlowe / Odp: Ogrodzenie i rolety zewnętrzne budynków G, H, I
« dnia: 20 Sierpień, 2016, 12:35:32 »
Przesyłam Wam oferty ogrodzeń, które są w pozostałych budynkach na naszym osiedlu. Dostałam to wczoraj od Pani Moniki z Propectora. Co Wy na to? (Mam nadzieję, że nie złamię jakichś zasad umieszczając je tu. Jeśli tak, dajcie, proszę znać, to je usunę). Co myślicie?

26
Sprawy osiedlowe / Odp: Parkowanie.
« dnia: 12 Sierpień, 2016, 19:57:12 »
Zdjęcie, jak mniemam, z parkingu między bud G i H. Rzeczywiście od tygodnia wisi zakaz, a ludzie dalej parkują tam. Musicie zrozumieć,  że ludzie pakujący przepisowo, czyli prostopadle do budynków G/H, mają olbrzymi problem z wykazdem, jak kogoś ponosi fantazja i tam staje. Pełno jest innych, wolnych miejsc na osiedlu. Przez uchylone okno nieraz słyszałam tez głośne hejty na takich kierowców. Popieram powyższe i również proszę o stosowanie się do przepisów i znaków.

27
Sprawy osiedlowe / Odp: Ogrodzenie i rolety zewnętrzne budynków G, H, I
« dnia: 02 Sierpień, 2016, 12:12:22 »
Tak naprawdę to jest mi wszystko jedno. Byleby cena była przyzwoita i w miarę pasowało do reszty osiedla.

Cyprysik, widzę,  że jesteś z budynku D. Przedstawiliscie juz pomysł zielonej siatki wspólnocie i spółdzielni?

28
Sprawy osiedlowe / Odp: Ogrodzenia ogródków
« dnia: 01 Sierpień, 2016, 20:12:02 »
Witam, jestem z budynku H. Czy moglibyście zdradzić, u kogo zamawiacie płot, jak wygląda i jaka jest cena? Może u nas udałoby się coś podobnego zrobić. Jakoś pomysłów w naszym wątku brak... :)

29
Sprawy osiedlowe / Odp: Ogrodzenie i rolety zewnętrzne budynków G, H, I
« dnia: 01 Sierpień, 2016, 20:04:59 »
4-6tys? Chyba coś za dużo. Nie mam na myśli tutaj jakichś cudów, tylko zwykły, prosty płotek z sieciówki. Po prostu cokolwiek, co by mnie ogrodziło i zasłoniło. W LM (link poniżej) jest takich pełno i ceny nie są na pewno tak zabójcze. Nie wyobrażam sobie mieszkania na parterze dłużej bez jakiegokolwiek płotu. Na pewno nie tyle, co ludzie z bud B (2 lata). Teraz tak naprawdę strach zostawiać drzwi tarasowe otwarte i trzymać cokolwiek w ogródku. Jak tak dalej pójdzie, to wszyscy zaczną robić sobie samowolki i kupować płoty bez uzgodnienia z resztą, jak w przypadku wyżej wspomnianego płotu (i chodzi chyba o bud G, a nie H). Ja ich doskonale rozumiem i nie wiem, czy tak samo nie zrobię.

http://m.leroymerlin.pl/architektura-ogrodowa/ploty-pergole-kratki-donice-ogrodowe/ploty-panele-oslonowe,a310.html

30
Sprawy osiedlowe / Ogrodzenie i rolety zewnętrzne budynków G, H, I
« dnia: 27 Czerwiec, 2016, 20:25:55 »
Witam. Już po zebraniu wspólnoty. Rolety już wiemy, że mają być takie, jak w innych budynkach, czyli szare. Musimy jednak coś ustalić w sprawie ogrodzeń. Szczerze powiedziawszy, to już jak najszybciej chciałabym zamontować płotek, dlatego zgodzę się na wszystko;). Wrzucajmy może w tym wątku propozycje, wybierzmy coś i prześlijmy to Prospektora. Musimy ustalić jaka wysokość przede wszystkim. W D to chyba jest problem... Bo że ma być drewniany to chyba jasne;).

Strony: 1 23