Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - XYZ

Strony: 1 2 3
31
Sprawy osiedlowe / Odp: Ogrodzenie ogrodkow bud g
« dnia: 01 Czerwiec, 2016, 21:30:11 »
Hej, pewnie będzie to samo, co z roletami zewnętrznymi. Trzeba czekać aż wspólnota coś postanowi. Dopiero bud C wybiera ogrodzenie z tego, co widzę na forum, więc nieprędko to będzie:(. Jestem z budynku H i też czekam z niecierpliwością....

32
Remonty i projekty / Odp: Rolety zewnętrzne
« dnia: 15 Kwiecień, 2016, 19:47:23 »
Czy ktoś z mieszkań G/H/I wie, czy już mamy decyzję, co do wyboru rolet? Czy może są to takie same we wszystkich budynkach? Wiem, że to może trochę za szybko i nawet nie było spotkania ze wspólnotą, ale już widziałam w jednym mieszkaniu, że takowe są zamontowane (i nie są to takie montowane na ramie okiennej), Mam mieszkanie na parterze i jak najszybciej chciałabym móc takie rolety zamontować. Pozdrawiam.

33
Sprawy osiedlowe / Odp: Budynki G, H, I
« dnia: 29 Luty, 2016, 19:24:01 »
Czy orientuje się ktoś może jaką "głębokość" mają parapety wewnętrzne (tzn miejsce pod te parapety)? Długość pamiętam, że 145cm:)

34
Remonty i projekty / Odp: odbiory mieszkań
« dnia: 16 Luty, 2016, 10:59:32 »
Dzięki!

35
Remonty i projekty / Odp: odbiory mieszkań
« dnia: 15 Luty, 2016, 22:34:25 »
Jak pisałam wyżej, mam odbiór w czwartek. Wg Murapolu już rozpoczęli oddawanie mieszkań w zeszłym tygodniu. Ja sama zadzwoniłam do Murapolu i się umówiłam.

36
Remonty i projekty / Odp: odbiory mieszkań
« dnia: 15 Luty, 2016, 17:39:29 »
Witam, czy ktoś przy odbiorze zareklamował porysowane szyby? U nas fachowiec był wcześniej (na odbiór jestem umówiona na czwartek) i już zawiadomiłam dewelopera, że rysy są na szybie i to samo powiem przy odbiorze. Przedstawiciel Murapolu powiedział, że jeśli rysy nie są widoczne z odległości 2m przy średio-zachmurzonym niebie, to jest to ok wedle ustawy i nie będą wymieniać szyb. Ma tam podejść przed odbiorem i to sprawdzić. Słyszał ktoś  czymś takim? Przy drzwiach balkonowych rysa ma ok 4cm więc jest dość duża... I czy przez zareklamowane, porysowane szyby, odwlekł się Wam odbiór kluczy.

37
Sprawy osiedlowe / Odp: Budynki G, H, I
« dnia: 01 Luty, 2016, 20:54:12 »
Witam Wszystkich,
W ostatnią sobotę byłam wymierzyć dokładnie mieszanie (bud H) i miałam okazję podpytać pana Michała o odbiory (u mnie ostatnia transza poszła 10.01 z MDM). Powiedział, że dopiero zaczęli oddawać mieszkania z budynku G, a co do H, to ma wpaść ekipa sprzątająca i wszystko ogarnąć, a w połowie miesiąca mają dzwonić i umawiać na odbiory. Więc oddawanie naszego budynku nawet się nie rozpoczęło:/.

Mam pytanie do osób posiadających tarasy i ogródki. Ja zaraz na tarasem wyłożonym kostką, zamiast ogródka na płaskim terenie, mam usypaną "górkę" i spad, za którym jest już parking. Pan Michał nie był w stanie powiedzieć, jak to będzie wykończone. Wiecie może? Jakoś to nadsypią i zrobią barierki? Widziałam coś podobnego w innych budynkach, gdzie były takie spady właśnie. Dodam, że to ogródki nie od strony ul. Konduktorskiej, tylko te "bliżej reszty osiedla".

Strony: 1 2 3