Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - k@b@rek

Strony: 1 23 4 ... 11
16
Wszystko było już wyjaśnione - trzeba było czytać ze zrozumieniem: nie będzie miał Pan dostępu do tego klimatyzatora! Przesunięcie szafy nie będzie możliwe.

17
Tutaj pokazujecie ten sam schemat co w przypadku świadczenia swoich usług:
- ktoś kontaktuje się z Państwem, aby zgłosić problem
- zgłoszenia zostają bez konkrentych odpowiedz/wymijającymi odpowiedziami/niezwiązanymi ze sprawą etc.
- eskalacja problemu w publicznym miejscu - forum
- po kilku miesiącach nagle chcecie rozmawiać o konkretach... mówiąc, jacy to Wy jesteście bez winy

...a wszyscy dookoła chcą Wam zrobić krzywdę  8)

Mieliście kilka miesięcy czasu na rozwiązanie tej sprawy - pismo z listopada. Desperację oczywiście widzę po Twojej stronie icek. Gratuluję profesjonalnego podejścia - jeśli juz nie macie argumentów to należy pobrażać, pogrozić.
 
Problemem jest polska mentalność wszystkowiedzącego pieniacza kłamczuszka.

Ja przy miejscu postojowym Dawida wciąż widzę klimatyzator. A woda musi gdzieś kapać, ciepło uchodzić. Koniec kropka. To, że zarządca nic o tym klimatyzatorze nie wie znaczy, że jest powieszony nie do końca legalnie. Mówienie, że Wy możecie bez zgody - bo to nie część wspólna - no proszę - wybaczcie.

Urządzenie we wnętrzu osusza, i ściągniętą wodę odprowadzić musi do jednostki zewnętrznej (zamontowanej na zewnątrz, najlepiej po stronie północnej). Poniżej schemat z instrukcji takiego urządzenia (wraz z kierunkiem odprowadzanej wody). Producent kłamie?

18
Odczuwam, że desperacja sięgnęła zenitu :)

19
Nie uważam za niekulturalne nagłośnienie problemu. Dobrze Panowie wiecie, że urządzenie założono z partyzantki.

Kłamstwo zostanie kłamstwem.

Wskaż na zdjęciu powyżej, że klimatyzator zajmuje Twoje miejsce.

Problemem jest polska mentalność wszystkowiedzącego pieniacza kłamczuszka.

I znowu piękne przesłanie płynące z Generacji... do swoich potencjalnych klientów

20
Widać strach przed PINB :D

21
Garaż nie jest zresztą terenem wspólnoty mieszkaniowej. To jest nieco bardziej złożona konstrukcja prawna, w pewnym uproszczeniu można powiedzieć że traktowany jest bardziej jak lokal mieszkalny mający kilkudziesięciu właścicieli. Stąd także różnica pomiędzy koniecznością zgody wspólnoty na instalację klimatyzacji na balkonie, a braku takiego obowiązku w garażu. (Upraszczam.)
Z tego wychodzi, że garaż jest niemalże własnością Generacji :) robi sobie co chce. Inni nie mogą.

@P_S Jak dla mnie dalsza dyskusja tutaj nie ma sensu. Niestety Dawid nie jest uprawniony do złożenia wniosku do PINBu, właścicielka miejsca została "zastraszona" - tak wynika z postów, a ja nie mieszkam w Twoim budynku. Faktem jest, że komórka lokatorska nie powinna zostać sprzedana bez lokalu, komórka lokatorska zawierająca sprzęt powinna być odpowiednio zabezpieczona i przekształcona (pewnie jakieś drzwi ppoż, osobna wentylacja), firma nie miała prawa nawiercać ściany (prawdopodobnie bez pozwolenia), no i lejąca się woda na czyjeś miejsce postojowe. 

A jednostka zewnętrzna powinna być na zewnątrz budynku.

Cytat: Dawid
Pokażcie, że opinie w sieci choć trochę są wyssane z palca.
Powtórzę się :) Negatywnych opinii byłoby o więcej, jednak Generacja "grozi" swoim Klientom pozwami za wyrażanie opinii. Najpierw zbywają miesiącami, później niby chcą rozwiązać problem, a gdy już się nie chce mieć z nimi doczynienia to wysyłają "groźby".

22
Sprawy osiedlowe / Odp: Budowa nowej drogi
« dnia: 12 Luty, 2018, 12:40:58 »
Ja często widzę zamiatarkę w okolicy 16. Niestety jest budowa - raczej się "błota" nie uniknie - tym bardziej, że jest to budowa dla nas wszystkich.

Przed budową droga też nie była za czysta...

23
Sprawy osiedlowe / Odp: Poczta ul Buforowa
« dnia: 12 Luty, 2018, 12:37:34 »
Reklamacja na pocztę pisana ponad rok temu - odpowiedź, że przepraszają i liczą na zrozumienie, bo mają braki kadrowe...

Reklamacja pisana 4 miesiące temu - wciąż brak odpowiedzi. Ta poczta po prostu nie działa, to jest jakaś kpina. Listy zwykłe przychodzą raz na miesiąc. Polecone raz na dwa tygodnie. Bez awiza.

24
To że Pan maciej_generacja oraz icek na tym forum - z Generacji (lub innych spółek tego tworu) - często mijają się z prawdą, co chwilę zmieniają zdanie (po czasie edytując posty zmieniając swoje stanowisko) i ogólnie pomijają fakty jest normalne. Kultura wypowiedzi też nie jest wysoka - co potwierdza opryskliwy ton.

Proponuję też, abyście robili zrzuty postów na tym forum bo po kilku dniach, tygodniach ich treść się zmiena (całkowicie zmieniając sens wcześniejszej wypowiedzi). Na szczęście forum pokazuje, że dany post został zmodyfikowany.

Dodam, że Generacja "grozi" też swoim Klientom pozwami za wyrażanie opinii nt. jakości usługi wysyłając pisma poprzez kancelarię adwokacką. Najpierw zbywają miesiącami, później niby chcą rozwiązać problem, a gdy już się nie chce mieć z nimi doczynienia to wysyłają "groźby".

25
Jedną z tych komórek lokatorskich kupiła firma (nie będę wymieniał z nazwy), która świadczy usługi na tym osiedlu. W swojej komórce zamontowali klimatyzację. Ale gdzieś musieli zamontować jednostkę zewnętrzną (wiatrak). Ze swojej komórki lokatorskie go hali garażowej wyprowadzili kable i zamontowali ten wiatrak na ścianie graniczącej z miejscem postojowym. Ścianę nawiercili nie pytając nikogo o zgodę. I ostatecznie zawiesili wentylator nad miejscem, które chcę nająć. Z tego co wiem właścicielka tego miejsca kontaktowała się z nimi i prosiła żeby wiatrak na ścianie (nad jej miejscem) przesuneli.
Czyżby chodziło o firme świadcząca usługi dostępu do internetu?

26
Sprawy osiedlowe / Odp: Parkowanie.
« dnia: 08 Luty, 2018, 14:57:22 »
można i tak... tylko znając nasz kraj, to przyczepią się do tego, kto te wraki tam wystawił... niestety

27
Tyle, że z treści pierwszego posta wynika, że on tylko będzie to miejsce wynajmował. Czy to na pewno jest klimatyzator a nie np. wentylacja garażu? :)

Swoją drogą, w garażu na swoim miejscu każdy może stawiać to co chce - oczywiście zgodnie z przepisami bezpieczeństwa pożarowego. Szafa powinna mieć atest (choć o to może się dopytywać już tylko ktoś bardzo złośliwy), a i w środku nie powinno się trzymać niebezpiecznych rzeczy :) jak np. benzyna, drewno do kominka w domu letniskowym etc - bo różne pomysły niektórym mogą przychodzić.

28
No niestety, Murapol dokonał samowoli budowlanej. Postawil plot nie na naszej dzialce. Według pisma koszty rozbiorki powinien poniesc deweloper, a nie mieszkancy?!

Sa jestem ciekawy jak to rozwiążą. Czy po prostu rozbiora plot i nigdy go juz wiecej nie bedzie? Znajac kunszt tego podmiotu jest to bardzo mozliwe...

Po czesciowej rozbiorce plotu a takze zatoki  ilosc miejsc parkingowych byc moze nie bedzie zgodna z normami (wspolczynnik miejsca parkingowego na lokal). Bedzie to tez modyfikacja projektu.
Ja np. nie zgodze sie na zwiekszenie miejsc parkingowych kosztem i tak skromnych terenow zielonych.

Jak bedzie lidl, to tam moze bedzie mozna kiedys zostawiac samochod...

29
Sprawy osiedlowe / Odp: Swiatlowod Orange
« dnia: 31 Styczeń, 2018, 21:04:31 »
w budynku D tez uchwała przeszła,  ponad 50% głosów na tak

30
Sprawy osiedlowe / Odp: Wezwanie na policje
« dnia: 11 Styczeń, 2018, 12:42:26 »
hmm ktoś na facebookowym profilu osiedla napisał:
Cytuj
Niestety to nie jest pojedynczy przypadek... W budynku D doszło do gwałtu w listopadzie. Zaopatrzcie się w gaz i starajcie sie nie chodzić same albo/i być bardziej uważnym. To samo dotyczy wpuszczania obcych do klatki (kogoś kto mówi ze jest kurierem tez jeżeli nie oczekujecie żadnego)
nie wiem co o tym myslec  ???

Strony: 1 23 4 ... 11